Dziekanat

UWAGA!!!

W  dniu 8.11.2014 r. (tj. sobota),  Dziekanat będzie czynny tylko w godzinach 8.15-12.00.

W dniu 10.11.2014 r. (tj. poniedziałek), Dziekanat będzie NIECZYNNY.

Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.

Punkt przyjęć dla studiów stacjonarnych i niestacjonarnych (pokój 101) jest czynny w godzinach:

                                                           PRZERWA

poniedziałek     08:15-15:00          12:15-12:45
wtorek     08:15-15:00          12:15-12:45
środa                nieczynny
czwartek     08:15-15:00          12:15-12:45
piątek     11:15-18:00          13:15-13:45
                                         oraz
                                   15:00-15:15
sobota     08:15-16:00*        12:15-12:45

*Otwarty tylko podczas zjazdów studiów niestacjonarnych.
Informacje o terminach zjazdów studiów niestacjonarnych
znajdziesz tutaj ->
HARMONOGRAM ZJAZDÓW STUDIÓW NIESTACJONARNYCH.

 

Studia stacjonarne:
- pokój 101 (Gm. WZiE) 
- e-mail: dziekanat@zie.pg.gda.pl 
- tel.: +48 58 347 14 37 (kontakt telefoniczny w godzinach 9:00 do 14:00).
- fax: +48 58 348 60 21

 

Studia niestacjonarne:
- pokój 101 (Gm. WZiE) 
- e-mail: dziekanat@zie.pg.gda.pl
- tel.: +48 58 347 15 71 (kontakt telefoniczny w godzinach 9:00 do 14:00)
- fax: +48 58 348 60 21 
 

Pracownicy dziekanatu:

- Kierownik mgr inż. Mariusz Krzyżanowski, e-mail: Mariusz.Krzyzanowski@zie.pg.gda.pl

Odpowiedzialni za obsługę studentów:
- Samodzielny referent Grażyna Saczuk, e-mail: Grazyna.Saczuk@zie.pg.gda.pl, tel: 58 347 14 37.
- Samodzielny referent mgr Urszula Szumnarska,  e-mail: Urszula.Szumnarska@zie.pg.gda.pl, tel: 58 347 14 37.
- Specjalista Violetta Ziółkiewicz, e-mail: Violetta.Ziolkiewicz@zie.pg.gda.pl, tel: 58 347 15 71.
- Samodzielny referent Iwona Zyntek, e-mail: Iwona.Zyntek@zie.pg.gda.pl, tel: 58 347 15 71.

 

- Planistka Wydziału mgr inż. Katarzyna Ossowska, e-mail: Katarzyna.Ossowska@zie.pg.gda.pltel: 58 347 17 11.

 

- Samodzielny referent ds. KRK mgr inż. Elżbieta Damps-Lewińska, e-mail: Elzbieta.Damps@zie.pg.gda.pl.
 

Odbiór wniosków w pokoju obsługi (101 WZIE) w godzinach otwarcia.

 

Politechnika Gdańska, Wydział Zarządzania i Ekonomii
ul. Narutowicza 11/12 80-233 Gdańsk (siedziba ul. Traugutta 79); tel.58-347-18-99; fax 58-347-18-61; www.zie.pg.gda.pl